پلمپ دفاتر 97 / پلمپ دفاتر 98

پلمپ دفاتر چیست ؟ هر شرکت ، سازمان و یا موسسه که شامل قوانین مالیاتی کشور باشد باید نسبت به موضوعپلمپ دفاتر مالیاتیخود اقدام نمایید . بدین معنی که از سازمان امور مالیاتی کشور دفاتر قانونی را جهت نوشتن تمام فعالیت های مالی خوب به صورت پلمپ شده دریافت نماید . این دفاتر با عنوان دفاتر قانونی معروف می شابد . کلیه شرکت ها و سازمان و موسسات مختلف با توجه به دستورالعمل ها و آئین نامه های تحریر دفاتر قانونی همه ی عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاک گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی که می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهنددفاتر پلمپشده ای را هم که نوشته اند در زمان لازم برای استناد به دارایی تحویل می دهند. این دفاتر برای مشخص نمودن فعالیت های مالی سالیانه بصورت اجباری باید از سوی موسسه ها، شرکت ها و سازمان هایی که مشمول قوانین مالیاتی هستند تهیه و تکمیل گردند.

چرا باید پلمپ دفاتر مالیاتی را انجام دهیم؟

مهمترین دلیل ی که ما باید پلمپ دفاتر مالیاتی خود را انجام دهیم بحث جریمه های مالیاتی مختلف چونپلمپ دفاترجزء قوانین مهم و اصلی کشور محسوب می شود در صورت عدم انجام آن جریمه مالیاتی می شویم. عدم صدور صورتحساب ، عدم درج شماره اقتصادی ، استفاده از شماره اقتصادی خود برای دیگران یا برعکس ، مسئولیت تضامنی بعلاوه ۱۰ درصد مبلغ مورد معامله که بدون رعایت ضوابط این ماده صورت گرفته باشد را در بر دارد.

مدارک لازم جهت پلمپ دفاتر قانونی

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقیقی : مدارک مورد نیاز برای شخصیت های حقوقی که مشمول پرداخت مالیات و ارائهپلمپ دفاترمی باشند :

  • کپی کارت ملی متقاضی
  • کپی پروانه کسب و یا مجوز فعالیت کسبی

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقوقی:

  • کپی کارت ملی مدیر عامل و مهر شرکت
  • کپی رومه تاسیس شرکت
  • کپی آخرین تغییرات ثبتی شرکت در رومه رسمی ( در صورت وجود تغییرات)
  • وکالتنامه یا معرفی نامه برای نماینده در صورتی که وکیل یا نماینده برایپلمپ دفاترمعرفی شده باشند.

هزینه پلمپ دفاتر

هزینه پلمپ دفاتر شامل موارد زیر می باشد :

  • تنظیم اوراق مربوط به اخذ پلمپ دفاتر.
  • ورود سیستمی کلیه اوراق تنظیم شده.
  • پرداخت هزینه پلمپ دفاتر.
  • اخذ پلمپ دفاتر در شهرستان ها و شهر هایی به جزء تهران با هزینه کمتر انجام می شود.

مهلت پلمپ دفاتر ۹۷

اسفند ماه هر سال آخرین مهلت درخواست پلمپ دفاتر برای سال مالی بعد است. پلمپ دفاتر ۹۷ نیز در دست اقدام است و مودیان عزیز مالیاتی موظفند تا قبل از اینکه سال به پایان برسد درخواست خود را به اداره ثبت ارائه نمایند. تنهامهلت دریافت پلمپ دفاترسال ۹۷ تا پایان اسفندماه ۱۳۹۷ می باشد .

مهلت پلمپ دفاتر سال ۹۸

مهلت پلمپ دفاتر ۹۸ تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۸ می باشد . برای پلمپ دفاتر سال ۱۳۹۸ خود کافیست با کارشناسان موسسه ثبت صدرا تماس گرفته و به صورتکامـلا تضمینی با کمترین هزینه درخواست پلمپ دفاتر خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایید .همچنین سایر خدمات ثبتی خود مانند ثبت شرکت ، ثبت برند خود را می توانید به ما بسپارید .

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

دفاتر ,پلمپ ,مالیاتی ,شرکت ,سال ,ثبت ,پلمپ دفاتر ,خود را ,ها و ,دفاتر قانونی ,هزینه پلمپ ,پلمپ دفاتر مالیاتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

نمایندگی لیست قیمت فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی *♡*《بازیگران کشور کره 》*♡* bestechthaar متن آهنگ فارسی بسیج دانش آموزی شهید فهمیده منطقه شال تارا طب وب لژیون کمک راهنما مسافر سعید چنگانیان(لژیون11) کالای ایرانی مطالب اینترنتی Ghorbani